Zobacz także:

Jak zrobić zdjęcia do sklepu internetowego lub na allegro?

Obraz
Jak zrobić zdjęcia produktów na allegro i/lub sklepu internetowego?
Profesjonalne fotografie są istotnym elementem w sprzedaży i marketingu. Zdjęcia produktów nie tylko sprzedają, ale przy okazji dbają o wizerunek Twojego starannego podejścia do biznesu. To dzięki nim możemy być postrzegani jako rzetelni sprzedawcy. Co zrobić, by w domowym zaciszu stworzyć zdjęcia produktów gotowych do sprzedaży?
Zachowania konsumentów według wszelkich badań przedstawiają się następująco: zdjęcia przykuwają większą uwagę i przyciągają wzrok. Działają na wyobraźnię i często mają o wiele większą siłę niż opisy produktów, które przeważnie są źle napisane.  Tworząc fotografie do sklepu internetowego należy pamiętać przede wszystkim o atrakcyjnym przekazie wizualnym swojego produktu - jak to zrobić? Tego dowiecie się w dalszej części wpisu.


Zaczynamy!
Zdjęcie produktowe gwarantuje nie tylko większą sprzedaż w sklepie internetowym, ale również zaufanie i szacunek wobec odwiedzających nas Klientów. Sukces gwa…

O mnie

Chwile, które przeżywamy są nader ulotne i prędko znikają, zwłaszcza te radosne i szczęśliwe. I to właśnie za pomocą fotografii - w ułamku sekundy można zatrzymać ten nieubłaganie biegnący czas, aby w każdym momencie móc wrócić do tych wspaniałych i wyjątkowych chwil... 

fotografia portretowa studioeb.pl


Fotografię uważam, jak dotąd, za największą swoja pasję w życiu, dlatego jestem usatysfakcjonowany, że mogę ją połączyć z wykonywanym zawodem, a to z kolei wpływa na to, że wykonywanie mojej pracy jest dla mnie wielką przyjemnością.


Moja przygoda z fotografią zaczęła się od aparatu Start B(lustrzanka średnioformatowa), a potem Zenit, mojego taty. Ale wtedy jeszcze niestety aparat ten nie służył mi do robienia zdjęć.

Potem przyszedł czas na aparat mojej mamy tak zwaną „małpkę”. Kiedy miałem tylko okazję to robiłem nim zdjęcia. Ale oczywiście szaleństw nie było. Wydatki związane z kliszami i wywoływaniem zdjęć na to nie pozwalały. A potem nastąpiła długa cisza. Skończyła się szkoła i zaczęła praca. W tym całym zabieganiu zapomniałem o tym jak bardzo lubiłem robić zdjęcia w dzieciństwie.
fotograf Łukasz Pyrda

No i wreszcie przyszedł moment kiedy to dawne zainteresowanie zostało wreszcie zrealizowane. Kupiłem sobie aparat! Pierwszą cyfrową lustrzankę - Canon EOS 400D. Od tamtego czasu od nowa ogarnęła mnie mania robienia zdjęć. :)

Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez zrobienia zdjęcia. Fotografuję wszystko co wyda mi się ciekawe i interesujące w danej chwili. Szczególnie jednak interesuje mnie szeroko rozumiana fotografia otaczającego nas świata: makro, zwierzęta, krajobrazy, ludzie.

studioeb.pl Łukasz Pyrda


Wiele swojego czasu spędzam czytając książki i oglądając zdjęcia mistrzów fotografii. Ale chyba najwięcej czasu wolę spędzać na fotografowaniu i wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce.

Od kilku lat prowadzę też działalność fotograficzną - Studio EB, gdzie dodatkowo pogłębiam w praktyce wiedzę odnośnie fotografii studyjnej.

studioeb.pl Łukasz Pyrda

Jeśli tak jak ja, pasjonujesz się fotografią, to zapraszam do śledzenia tego, co dzieje się na moim blogu! :-)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Fotografowanie imprez czyli fotografia eventowa - wskazówki cz.1

Jaką głowicę fotograficzną wybrać?

Fotografia produktowa packshot czyli jak zrobić zdjęcie produktu